Užívejte si kvalitní letní party

Pokud máte štěstí a bydlíte v domě se zahradou, pak se ji nejspíš snažíte využívat na maximum.

Tento venkovní prostor se také skvěle hodí pro večírky, party a oslavy, které mohou mít v obydlí standardní velikosti poněkud stísněnou atmosféru, zejména očekáváte-li větší počet hostů, včetně jejich neustále se pohybujících malých ratolestí.

Akce venku však s sebou pro hostitele nese další řadu záležitostí, které je třeba vyřešit, aby si hosté návštěvu skutečně užili a cítili se maximálně komfortně.

Čtěte níže naše osvědčené tipy, jak být hvězdným hostitelem, o kterém si budou všichni známí nadšeně vyprávět.

Myslete na roční období

Navzdory očekávání je možné pořádat venkovní oslavy i jindy než v létě. Naopak na podzim nebo na jaře může být pobyt na zahradě ještě příjemnější, protože vám nehrozí spalující horka a v tak velké míře ani vysloveně prudké bouře, které je obvykle následují.

Samozřejmě jsou tu jiné nepříjemnosti – večerní chlad, déšť, vítr, nestabilní teplota a podobně. Je tedy potřeba přizpůsobit přípravy i momentální teplotě a povětrnostním vlivům, které vám pravděpodobně do akce mohou zasáhnout.

Z hlediska ochlazení a nižších teplot se dá doporučit mít po ruce dostatek dek anebo i oblečení navíc, rozdělat oheň v krbu, ohništi či grilu a spojit tak přípravu večeře s příjemným ohřátím, a samozřejmě místo, kam se hosté mohou ukrýt.

A přirozeně také podávat horké nápoje, třeba s něčím ostřejším uvnitř.

Uchovejte vše čerstvé

V horku nastává opět úplně jiná situace ohledně organizačních bodů, které musíte jako pořádající řešit. V první řadě je mnohem těžší udržet nápoje chladné, jídlo čerstvé a teplotu přijatelnou.

Mít tedy k dispozici ubrusy, potahy a lednici navíc, anebo alespoň místo s trvalým stínem, pokud následně jídlo spotřebujete rychle a nejde o potraviny podléhající rychlé zkáze, je velkou výhodou. K chlazení všeho možného můžete využít také nádoby s ledem či velmi studenou vodou, případně se jimi můžete osvěžit i vy anebo alespoň přítomné děti, které vždy vědí, jak správně naložit s vodou k brouzdání, cákání a přelévání.

Co má však pořádání party v horku společné s chladnějšími dny, je nutnost mít k dispozici přístřešek, ideálně dobrý party stan, tentokrát naopak kvůli stínu a chládku.

Pořiďte zastřešení

Z hlediska úkrytu pro vaše hosty máte více možností. Možná máte k dispozici pergolu či jiný trvale zastřešený prostor, tyto ale pojmou spíše menší počet lidí a nejsou prakticky vůbec flexibilní. Ideální je přístřeší, které se dá zmenšit, zvětšit, postavit a zase odstranit, přesouvat a případně vozit s sebou, pokud se oslava nebude konat na vaší zahradě, ale někde jinde.

Zároveň potřebujete něco odolného, co ustojí téměř každé počasí, a navíc to bude dobře vypadat. A přesně tohle všechno, a ještě mnohem více, splňují party stany jičín, které jsou dlouhodobě a nadčasově trendem v oblasti pořádání venkovních událostí.

Mnoho velikostí, pěkný vzhled a přizpůsobitelný design, kvalitní materiál, snadné rozložení a manipulace, odolná konstrukce i tkanina – to jsou vlastnosti dobrého u party stan jičín.

Slouží po dlouhá léta

Investice do jakéhokoli typu zahradního přístřešku by neměla být pouze jednorázová, měla by se vyplatit, protože toto vybavení není levnou záležitostí.

U party stanu se můžete spolehnout na to, že jej budete rozkládat a skládat pořád dokola, najdete pro něj možná nečekaná využití a třeba ho i půjčíte rodině či přátelům.

Zkrátka, tato investice je nejen řešením mnoha praktických záležitostí, ale také smysluplným využitím finančních prostředků.

Podle výběru na internetu si koneckonců můžete udělat obrázek sami a následně již jen navštívit toho pravého prodejce, či mu položit konkrétní dotazy na dálku. Neváhejte a začněte vybírat svůj party stany jičín (anebo několik) teď hned.