Vybíráme chytré hodinky pro dítě – jaké Smart Watch jsou ideální

Lidé, kteří milují technologické novinky a přikládají velký význam zdravému životnímu stylu, nemusí vysvětlovat, co jsou chytré hodinky. Pro ty, kteří své dobrodružství se sportem teprve začínají, vysvětlujeme: chytré hodinky jsou chytré hodinky, které monitorují naši fyzickou aktivitu. Navíc dokáže úspěšně nahradit chytrý telefon, platební kartu nebo fotoaparát. Dětské chytré hodinky se od dospělých hodinek liší nejen vzhledem, ale i funkcemi. Jaké chytré hodinky pro dítě vybrat? Na co si dát zvláštní pozor? A jsou GPS hodinky pro dítě opravdu dobrý nápad?Co se z tohoto článku dozvíte?

  • Chytré hodinky pro děti jsou skvělou alternativou k chytrým telefonům. Na toto zařízení se vyplatí vsadit, pokud máte pocit, že s nákupem prvního telefonu pro vaše dítě můžete počkat.

    – Takové hodinky jsou vybaveny speciálními funkcemi, které vám umožní sledovat vaši polohu. Ukážou se jako spolehlivé řešení, pokud vám nejvíce záleží na bezpečnosti vašeho dítěte.

    – Chytré hodinky stvořené pro nejmenší se vyznačují sytými barvami a designem, díky kterému vybídnou malého k nošení této vychytávky na zápěstí. Je to spojení příjemného a užitečného!Chytré hodinky pro děti – k čemu jsou?


Chytré hodinky pro děti sice nemají tolik funkcí jako hodinky pro dospělé, ale i tak mají široké možnosti. Většina modelů umí sledovat čas a kvalitu spánku, počítat kroky a uraženou vzdálenost a ty se SIM kartou umožňují volat a přijímat hovory. Jejich hlavním úkolem je povzbudit dítě k větší pohybové aktivitě, spojit si to se zábavou. Chytré hodinky pro děti poslouží i jako budík a nastavení budíku vám připomene důležitější úkoly, které je třeba provést. Má také umožnit rodiči neustálý kontakt s dítětem a pomoci mu zajistit jeho bezpečí.Hodinky s GPS pro dítě – bezpečnost na prvním místě


Přemýšlíte, jaké chytré hodinky pro své dítě vybrat a zda se toto malé zařízení skutečně postará o jeho bezpečnost tím správným způsobem? Chytré hodinky pro děti jsou vybaveny vysílačem GPS. Díky tomu můžete zkontrolovat, kde se vaše dítě právě nachází, a ujistit se, že nic nehrozí. A pokud ve vás něco vzbudí podezření, můžete vždy rychle zavolat, protože takové hodinky mají většinou zabudovaný telefon. Smartphony samozřejmě nabízejí podobná řešení, ale chytré hodinky mají oproti nim důležitou výhodu – mnohem hůř je ztratíte. Mnoho modelů generuje speciální signál v případě, že vám zařízení vyklouzne z ruky; ostatní lze rychle najít pomocí telefonu.

GPS hodinky pro dítě mají také několik dalších důležitých funkcí. SOS tlačítko je velmi důležité – stačí, aby jej zmáčklo ohrožené dítě a váš telefon okamžitě spustí alarm. Nebo můžete nastavit „bezpečnou zónu“; pokud jej vaše dítě opustí, okamžitě obdržíte upozornění. Díky možnosti odposlechu okolí se můžete k chytrým hodinkám rychle připojit, zejména když dítě neodpovídá, a sledovat, zda je vše v pořádku.